Blog
Niewidoczny pod latarnią, słyszalny na puszczy...
ANTONIKUS
ANTONIKUS Szaman Słowa, Łagodny Myśli-Wy
2 obserwujących 249 notek 87872 odsłony
ANTONIKUS, 7 czerwca 2017 r.

Zawiadowcy polityki światowej i tzw. wojny polsko-polskiej zza kulis, wystąp!

144 0 0 A A A„Agenda 21 proponuje szereg działań, które mają być realizowane przez każdego człowieka na Ziemi … to wymaga określonych zmian w działalności wszystkich ludzi … Efektywna realizacji Agendy 21 będzie wymagać głębokiej reorientacji wszystkich ludzi.”

Przewodnik planistyczny Agenda 21, opublikowane przez ICLEI, 1996.


Polska, wbrew hasłom patriotycznym obecnych i

poprzednich jej władz, jest politycznie, gospodarczo,

militarnie, a nade wszystko - cywilizacyjnie

podporządkowana zachodnim globalistom.

Anna Raźny


Od porażki do porażki, z entuzjazmem.

Winston Churchill


Trochę wstępu, a poniżej cytat z Alberta Pike'a (1809 - 1891), a to amerykański mason 33 stopnia, założyciel Ku Klux Klanu, autor masońskiej Biblii, "Morals and Dogma", projektant cyklu trzech wojen światowych, także prawnik i poeta. Ten plan obrazuje niezwykle precyzyjnie projekt objęcia władzy nad światem sporządzony przez Jezuitów i Illuminatów pod koniec XVIII wieku. Ale po drodze parę informacji i filmów.

Ten plan zakłada zniszczenie krajów niekatolickich (państwa muzułmańskie, Chiny, Rosja, USA) oraz przede wszystkim Izraela, na którego gruzach powstanie Trzecia Świątynia dla syna Lucyfera, ostatniego papieża, a który zostanie okrzyknięty "Nowym Mesjaszem" i który następnie będzie głową nowej, uniwersalnej religii opartej na „zreformowanym” katolicyzmie, religii czczącej jako boga Lucyfera, tak, jak to się dzieje (także działo) na najwyższych masońskich szczeblach w światowych lożach.

Powstanie Izraela w 1948 roku, to doskonały, wcielony w życie plan Pike’a, dokończenia eksterminacji populacji żydowskiej, czego nie „dokończył” nazizm niemiecki, zbudowany za pieniądze amerykańskich banksterów (żydowskich). Niemal wszyscy w jednym miejscu. Elity napuszczą na siebie arabów i (neo)izraelitów w odpowiednim momencie i po sprawie! Niech, więc nikogo nie dziwi, że amerykańscy Żydzi ortodoksyjni uważają Izrael za „profanację woli bożej”, syjonizm, za ruch bezbożny i przeklęty, a dla zobrazowania swych poglądów i emocji palą flagi Izraela. Bowiem Izrael i syjonizm, to narzędzia realizacji planów elit finansowych żydowskich, którym nie zależy na religijnych Żydach i religii mojżeszowej, a na pieniądzach i władzy nad światem! Podobnie i solidarnie banskterom i politykom innych opcji, nikczemnie, choć wzorowo solidarnie budujących podwaliny pod NWO! Kto nie wierzy, niech obejrzy film pod zamieszczonym linkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=i0g9ZCqQj74

Kim są ci, którzy zawiadują polityką światową zza kulis? Oto oni – Rockefellerowie. Oni to należą do kilkunastu czołowych rodzin tworzących potęgę finansową dla realizacji panów Iluminatów. Oni to od ponad stu lat rządzą światem! Do dziś większość tzw. myślących poprawnie politycznie traktuje to jako wyznawanie teorii spiskowych, oszołomstwo, ciemnogród, zacofanie umysłowe, tak! Zaś europejskim odpowiednikiem klanu Rockefellerów, jest klan Rothschildów, władców Europy i walczący, wedle scenariusz Orwell’a z powieści „1984”, o panowanie nad Eurazją. Te rodziny, to klany arcybogatych, wpływowych i bezwzględnych lucyferian, popularnie zwanych Illuminatami, dominujący w finansach amerykańskiego imperium, bastionu syjonizmu światowego, a także w Banku Światowym i wielkich bankach europejskich. Wystarczy posłuchać, jakie plany mają dla nas banksterzy, jakie nikczemności i cyniczne fortele stosują, a wygłoszone to zostanie ustami Davida Rockefeller’a.

https://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaU&feature=youtu.be&list=PL2z02J6GN9ofDNnrB3j3IQ7X9gz5KgS0w

A tu Aron Russo opowiada o planach Rockefeller’a:

https://www.youtube.com/watch?v=oxiYg5TCv3w&index=11&list=PL2z02J6GN9ofDNnrB3j3IQ7X9gz5KgS0w

Wracając do projektu III WŚ Alberta Pike’a przyznać należy, iż poniższy cytat doskonale obrazuje i także przestrzega, iż nasze chrześcijaństwo, które jest pozbawione "wiedzy i światła” (Lucyfera) jest tylko instytucją do wywołania konfliktu w opozycji do islamu i judaizmu, jest wewnętrznie sterowane (do dziś nie wiadomo, kto zabił Jana Pawła I i dokonał zamachu na J.P. II, a wiemy, że banki watykańskie prowadzi rodzina Rothschildów), aby na gruzach wyniszczonych w światowym konflikcie wojennym państw religijnych, powstanie „super państwo” kierowane przez „rząd światowy”, który wprowadzi uniwersalną religię o naturze lucyferiańskiej. Jej istotą będzie doktryna współczesnych elit zwana „Ordo ab Chao", czyli „porządek z chaosu”. I tu należy zapytać, dlaczego do Europy wlały się ostatnimi laty masy ludzkie wyznawców islamu i dlaczego służby europejskie (także amerykańskie) wiedzą o planach nosicieli "podpasek szahida", noży, młotków i karabinów, a nie interweniują, albo robią to nie w czas i nieskutecznie. Czy to przypadek, czy strategia? Jedynie w wyniku sztucznie wykreowanego konfliktu religijnego i wyniszczenia świata totalną wojną, powstanie taka sytuacja „społeczna i polityczna”, aby zbudowany został jeden rząd światowy, a zacznie on głosić i akceptować jedną „światową religię”, religię, której założycielem i mistrzem był Albert Pike...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Poeta, publicysta, scenarzysta, satyryk, performer, fotograf i malarz. Humanista domowego sznytu, bez dyplomów, członek SDP. Od lat żyje w prywatnej strefie dążenia do ludzkiej prawdy (czym jest Prawda?) poprzez dialog i introspekcję. Niezależny opozycjonista czasów PRL, inwalida po represjach komunistycznych. Mentalnie krzepki, czynny twórczo, afirmator życia, jako bezcennej przygody poznawczej, ale fizycznie - wrak życiowy. Pomimo tego - rasowy Trikster, sarkastycznie i groteskowo portretujący zło, poszukujący wytrwale dobra w wymiarze prywatnym i Ojczyzny Solidarnej. Patriota i obywatel, gardzi politycznym "krwawym szambem" i aktywnością "replik targowiczan" w spektaklu nad Wisłą. Współzałożyciel stowarzyszenia "Nasz Polski Dom", działającego na rzecz promocji kultury polskiej i wsparcia potrzebujących... I tyle, aż tyle!

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Szanowny Panie Krzysztofie! Tak, strategia obrony przez NWO, świadome zorganizowanie się...
  • Szanowny Panie! Dziękuję za "polemiczną zaczepkę" w dobrym stylu, godną odpowiedzi, a więc...
  • Drogi Wawelu, oto mój komentarz do Twego elaboratu na temat kondycji watykańskiej (znajdziesz...

Tagi

Tematy w dziale Rozmaitości